e-Fatura

e-Fatura hakkında aradığınız herşey eFinans’ta!

e-Fatura uygulaması, tanımlanan standartlara uygun e-Faturaların, taraflar arasında güvenli ve sağlıklı bir biçimde dolaşımını sağlamak amacı ile T. C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından oluşturulan uygulamaların genel adıdır. Detaylı Bilgi

e-Defter

Kağıt ortamda defter tutmaya son! Çözüm, eFinans’ta!

Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu´na istinaden tutulacak olan defterlerin elektronik ortamda oluşturulması, kaydedilmesi, muhafaza edilmesi ve ibraz edilmesini sağlayan sistemin genel adıdır. Bu sistemi kullanabilmek için bir e-Defter uygulamasına sahip olmak gerekir. Detaylı Bilgi

Finans Yıldızı

Nakit Yönetimi çözümleri tek tuşla elinizin altında!

Firmanıza Nakit Yönetimi çözümlerini sağlayan Finansbank´ın elektronik paket program uygulamasıdır. Gelişmiş güvenlik altyapısının yanı sıra sahip olduğu esneklikle şirketinizin muhasebe sistemine kolayca uyum sağlar. Böylelikle, bankacılık işlemlerinizdeki operasyonel risk ve maliyetleri en aza indirir. Detaylı Bilgi

Etkinlikler

11.12.2014
eFinans, Selçuklu Sanayici İş Adamları Derneği'nde e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv çözümlerini anlattı.


04.12.2014
eFinans, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda e-Fatura ve e-Defter çözümlerini anlattı.


01.12.2014
eFinans, Bandırma Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu'nda çözümlerini anlattıı


Detaylı Bilgi

Kampanyalar

e-Fatura için eFinans' a gelin; GİB Portal'daki e-Fatura arşivinizi eFinans'a ücretsiz taşıyalım, üstelik 10 yıl boyunca güvenle arşivleyelim!

e-Faturanız ve arşiviniz için eFinans’ı seçin, tüm e-Fatura arşivinizi eFinans’a ücretsiz taşıyıp 10 yıl boyunca arşivleyelim

e-Fatura & e-Defter Kampanyası

eFinans tarafından sunulan Aylık 200 e-Fatura paketini alın, 1 GB Saklama alanı dahil eFinans e-Defter hizmetine 1 yıl süre ile ücretsiz sahip olun!

Entegrasyon Kurulumu Yapan Firmalara Özel e-Fatura Saklama Hizmeti

Faturaları gönderip almak sizden, 10 yıl boyunca güvenle arşivlemek bizden...

Aylık 200 e-Fatura'yı geçmem diyorsanız bu kampanya tam size göre!

Üstelik aylık 200 e-Fatura paketine sadece giriş ücreti ödeyerek aylık 75 TL’ye sahip olabilirsiniz.

e-faturalarınızı teminat gösterin, Finansbank nakit kredi avantajından faydalanın

e-Faturada yeni bir dönem başlıyor e-Faturalarınızı teminat gösterin, Finansbank nakit kredi avantajından faydalanın

Finansbank Müşterilerine Özel Paketler

Finansbank müşterilerine özel; seçecekleri indirimli KOBİ1000 ve TİCARİ3000 e-Fatura paketlerinde Finansbank müşterilerinden Abonelik Ücreti ve Aylık Aidat alınmayacaktır.

Grup Firmalarına Özel %5 İndirim Kampanyası

Grup Firmalarına özel olarak %5 indirimli paket fiyatları.

Paylaştıkça Kazan Kampanyası - %15 İndirim

Bayi veya tedarikçi ağına sahip firmalara ve bayi / tedarikçilerine özel %15 indirimli paket fiyatları.
Diğer Kampanyalar

Billentis 2014 Raporu

Müşteri Görüşleri

eFİNANS´ın tecrübesi ve teknik yeterliliği, sisteme üye olacak tüm şirketlerimize istediğimiz düzeyde hizmet verecek organizasyon ve teknik bilgiye sahip olması tercih nedenlerimizdendi. eFİNANS idari tarafta da bize yol gösterdi ve önemli destekler verdi. GİB´e yapılan başvuru, GİB testlerinin gerçekleştirilmesi ve canlı kullanıma geçişin sağlanması aşamalarını hızlı ve daha az emek harcayarak gerçekleştirmemizi sağladı.

e-Fatura projesi bittikten sonra bize kağıt ve zaman tasarrufuyla ile denetim ve saklama kolaylığı sağlayacağına inandığımız e-Defter sistemine de geçmeyi düşünüyoruz. e-Fatura ve e-Defter sistemine girecek olan şirket yöneticileri özellikle kurumsal “Kaynak Planlama” programları ile olan entegrasyona dikkat etmeli.

e-Fatura sistemine geçtiğimizde zorunlu mükellef değildik. Hem müşteri memnuniyetini arttırmak, hem zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak için sisteme katıldık. Fatura basım, gönderim ve depolama masraflarının ortadan kalkması, paketleme, postalama gibi işlerin yapılmamasıyla çok ciddi bir zaman tasarrufu da sağladık. Ayrıca analizlerimiz elle yapılan yanlış sistem girişlerinin önlenmesi ve ödemelerin daha sağlıklı gerçekleştiğini gösteriyor. Bu beklentilerimizin dışında bir avantaj oldu. eFİNANS´ı tercih ettik çünkü profesyonellikleri ve kurumsal yapılarıyla bize güven verdiler. eFİNANS hazır bir sistem olduğu için uyarlama süreci de kısa. Özellikle kullanıcı ekranlarının kolaylığı ve esnek yapısıyla iş süreçlerine aktarımımız daha kolay oldu.