Neden eFinans?

Neden Bu Sektördeyiz?

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın öncelikli olarak belirlediği sektörlerdeki şirketlerin e-Fatura mükellefi olmasıyla, e-Faturanın tahsilat ve ödeme döngüsü içindeki yerinin giderek artacağını ve mali mühürün de etkisiyle bankacılık sisteminde e-Faturanın kredi süreçleri içinde de daha fazla yer alacağını öngörmekteyiz. e-Fatura, e-Defter ve yakın gelecekte oluşacak e-Arşiv, e-Çek, e-İrsaliye ve benzeri elektronik uygulamalar ile bankacılık da uçtan uca elektronik ortama taşınacaktır. Bu doğrultuda hedefimiz, elektronik ticaretteki tüm elektronik uygulamaların birbiriyle bütünleşmiş bir biçimde kullanımını sağlamaktır.

Neden eFinans’ı Tercih Etmelisiniz?

eFinans’tan hizmet aldığınızda, bir portal üzerinden e-Fatura, e-Defter uygulamaları ile birlikte tüm faturalarınızı görüntüleyebilecek, dilerseniz QNB Finansbank sistemi üzerinden ödeme ve tahsilat işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Bunlara ek olarak, e-Fatura ve hazır finansman çözümleri, toplu ve entegre fatura ödeme kolaylığı ile esnek ödeme fırsatları sunan eFinans ürün ve hizmetlerisayesinde firmanızın; basım, gönderim, kurye, karşılama, kontrol, kayıt, arşiv süreçlerini ortadan kaldırmış olacaksınız.

KOBİ’ler ve muhasebe giderlerinde tasarruf sağlamak isteyen kurumsal nitelikli firmalarda yaygınlaşacak olan bu hizmeti, tüm müşterilerimize Cybersoft’un teknolojik gücü ve yenilikçiliğiyle sunmaktayız.

Farkımız:

  • Alanında güvenilir ve deneyimliiki uzman gücün ortaklığı – QNB Finansbank & Cybersoft
  • Tüm Türkiye’ye yayılmış destek ağı
  • ISO 27001, CMMI3, TS13298 Elektronik Belge Yönetimi Standardı sertifikaları ile kanıtlanmış ve gelişmiş bilgi güvenliği altyapısı
  • Esnek yapısı ile kurumların özel ihtiyaçlarına cevap verebilme (ölçeklenebilirlik)
  • QNB Finansbank bünyesinde sunulan tam kapsamlı Felaketten Kurtarma Merkezi
  • Kesintisiz hizmet verebilmek için İş Sürekliliği Merkezi
  • Yüksek hızlı hizmet